+90 464 214 20 23

insaat@sembolcay.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE & HAKKIMIZDA

2010 yılında, Sembol İnşaat olarak Rize'de inşaat sektöründe hizmete başlayan firmamız bu süreç içerisinde çeşitli projelere imza atmıştır. O günden bugüne yapılan her projede insanların ihtiyaçlarına ve zamanın gereksinimlerine göre çalışmalarını yönlendiren firmamız, temelinde başarılı bir politika ve uygun fiyat avantajlarını müşterilerine sunmayı hedeflemiştir. Ayrıca, alanında uzman kadrosu ve başarılı iş ortaklarıyla birlikte çalışmalarını sürdüren firmamız çeşitli inşaat yapılarını sizler için hazırlar ve sunar.

 

İnşaat sektöründe çalışmalarını sürdüren firmamız bu alanda sektörde başarılı olmak ve isteklerinize yanıt vermek amacıyla üstün çaba sarf ederek çalışmalarını sürdürmektedir. Buna göre bir inşaat projesinin tüm aşamalarını baştan sona planlayan firmamız bu noktada fiyat tekliflerini oluşturmak için de makine, işçilik, malzeme ve diğer masrafların maliyetini de hesaplamaktadır.

 

Az maliyet, yüksek verim ile çalışmalarını en iyi biçimde gerçekleştiren firmamız bu noktada müşterilerine sunmak üzere proje takvimi de oluşturmaktadır. Daha kapsamlı çalışma performansı göstermek adına mimar ya da müjendis gibi diğer meslek dalları ile de çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Projeleri yasal düzenlemelere uygun olarak sürdüren firmamız bu noktada sizlere de güven vermektedir. İş performansını, işçi performansını denetleyen firmamız ayrıca talepleriniz doğrultusunda en iyi hizmetleri sizlere vermeye hazırdır.

 

Potansiyel müşteriler için de çeşitli teklifler hazırlayan firmamız isteklerinize uygun kat karşılığı ev yapımı, iş yeri yapımı, depo yapımı gibi çeşitli inşaat projelerini de sizlere sunmaktadır.

vision

MİSYONUMUZ

İnşaat projelerimizde müşterilerimize kaliteli hizmet, hızlı teslimat, güven gibi değerlerimizi sunmaktayız. Tüm faaliyetlerimizi eksiksiz ve tam biçimde gerçekleştirmek ayrıca müşteri memnuniyetine önem vererek sizlerin işlerimizden fazlasıyla memnun kalmanızı ve mağdur olmamanızı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımıza devam etmekte olup sizlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmetler vermekteyiz.

vision

VİZYONUMUZ

Sembol İnşaat firması olarak hedefimiz ulusal ve uluslar arası inşaat sektöründe öncü olmak ve ihtiyaçlarınıza cevap vermektir. Sektörün lider firması olma yolunda ilerleyen ve çalışmalarını en titiz biçimde gerçekleştiren Sembol İnşaat firmamız ile amacımız sınırlarını aşarak daha fazla hizmet standartlarına ulaşmaktır. Tüm hedeflerimiz sizlere daha iyi bir konfor ve güven sağlayabilmeye dayanmaktadır.
 

Yeniköy Mah. Karamehmetoğlu İş Merkezi Kat 4 Merkez/RİZE
+90 464 214 20 23
+90 532 573 34 07
insaat@sembolcay.com
Bu site DumanSoft internet hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.